O firmie

Krótko o nas

przewiń

Krótko o nas

Jako Spółka istniejemy od 1997 r. W pierwszej fazie swojej działalności zajmowaliśmy się usługami z zakresu zarządzania i restrukturyzacji podmiotów gospodarczych oraz konsultingiem w zakresie ekonomii i finansów.

Od 2004 roku główną dziedzinę naszej działalności stanowią usługi brokerskie z zakresu ubezpieczeń i do chwili obecnej osiągnęliśmy znaczącą pozycję, obsługując wielu renomowanych Klientów.

Specjaliści, którzy w firmie zajmują się działalnością ubezpieczeniową, posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, są absolwentami studiów podyplomowych z dziedziny ubezpieczeń i reasekuracji, a także identyfikacji ryzyk i likwidacji szkód.

Ubezpieczenia są dziedziną interdyscyplinarną. Wymagają wiedzy z różnych dziedzin gospodarki, przede wszystkim ekonomii, prawa, finansów. Przy konstrukcji właściwego dla danego podmiotu ochrony ubezpieczeniowej wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie zdobyte na studiach oraz w pracy zawodowej.

Pracownicy naszego biura systematycznie biorą udział w różnych szkoleniach, co pozwala nam na bieżąco śledzić zmiany nie tylko w prawie ubezpieczeniowym. W 2006r. uzyskaliśmy status rzeczoznawcy Polskiej Izby Gospodarczej "Ekorozwój". Klient, który powierzy nam obsługę swoich interesów musi się czuć pewnie i bezpiecznie. Wiedza o tym, że ubezpieczenie zostało wybrane i dostosowane do potrzeb naszego Klienta również dla nas stanowi gwarancję spokoju.

 

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘW celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień swojej przeglądarki.Zobacz politykę cookies i politykę prywatności.