Ubezpieczenia niestandardowe

Ubezpieczenia niestandardowe

przewiń

Ubezpieczenia niestandardowe

Każdy zakład ubezpieczeń działający na polskim rynku ma do zaoferowania konkretne rodzaje ubezpieczeń, dla których zakres ochrony i odpowiedzialność towarzystwa ujęte są w opracowanych Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Może się jednak pojawić potrzeba przygotowania zakresu ochrony daleko wykraczającego poza przyjęte standardy, a konieczność znalezienia takiego rozwiązania być warunkiem podpisania jakiegoś ważnego kontraktu.

W takiej sytuacji staramy się wspomóc Klienta opracowując zakres ochrony dostosowany do danych wymogów.

W pierwszej kolejności próbujemy znaleźć możliwość jego uplasowania w Polsce, a gdy okazuje się to niemożliwe, szukamy rozwiązania na rynkach zagranicznych.

Głównym graczem w dziedzinie niestandardowych umów ubezpieczenia jest brytyjski Lloyd's of London, który skupia najbardziej specjalistycznych underwriterów na świecie.

PRZYJĄŁEM DO WIADOMOŚCI I ZGADZAM SIĘW celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień swojej przeglądarki.Zobacz politykę cookies i politykę prywatności.