.GRAND BROKER Spółka z o.o.

ul. Srebrna 16, 00-810 Warszawa
email: biuro@grandbroker.com.pl
NIP 952-14-45-086,
Regon 012484721,
kapitał zakładowy 50.000 zł,
wpłacony w całości

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej

22 216 93 96

O firmie

foto

Jako Spółka istniejemy od 1997 r. W pierwszej fazie swojej działalności zajmowaliśmy się usługami z zakresu zarządzania i restrukturyzacji podmiotów gospodarczych oraz konsultingiem w zakresie ekonomii i finansów.

W maju 2004 roku rozszerzyliśmy działalność o usługi brokerskie z zakresu ubezpieczeń i do chwili obecnej osiągnęliśmy znaczącą pozycję w tej dziedzinie, obsługując wielu renomowanych Klientów.

Specjaliści, którzy w firmie zajmują się działalnością ubezpieczeniową, posiadają ponad 10-letnie doświadczenie w branży, są absolwentami studiów podyplomowych z dziedziny ubezpieczeń i reasekuracji, a także identyfikacji ryzyk i likwidacji szkód. Ubezpieczenia są dziedziną interdyscyplinarną. Wymagają wiedzy z różnych dziedzin gospodarki, przede wszystkim ekonomii, prawa, finansów. Przy konstrukcji właściwego dla danego podmiotu ochrony ubezpieczeniowej wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie zdobyte na studiach oraz w pracy zawodowej.

Pracownicy naszego biura systematycznie biorą udział w różnych szkoleniach, co pozwala nam na bieżąco śledzić zmiany nie tylko w prawie ubezpieczeniowym.

W 2006r. uzyskaliśmy status rzeczoznawcy Polskiej Izby Gospodarczej "Ekorozwój".

Naszą dewizą jest jakość, a nie ilość.

Klient, który powierzy nam obsługę swoich interesów musi się czuć pewnie i bezpiecznie. Wiedza o tym, że ubezpieczenie zostało wybrane i dostosowane do potrzeb naszego Klienta również dla nas jest gwarancją spokoju.